Nacházíte se: Titulní stránka > O nás

O nás

 

Milan Pokorný – UNIVERSAL                         

Libušská 347/140

142 00  Praha 4

tel./fax: +420.2619126 46

e-mail: universal@telecom.cz

 

  

Naše firma Milan Pokorný – UNIVERSAL patří k tradičním českým dovozcům a distributorům tabákových výrobků. Na českém a slovenském trhu se pohybuje již od roku 1991. V minulosti jsme uváděli na český trh takové značky, jako cigarety HB od firmy BAT, nebo doutníky firmy Henri Wintermans – Holandsko. V současné době najdete v našem sortimentu špičkové prémiové long fillery TE AMO a SANTA CLARA z Mexika, kubánské doutníky, doutníky RAMAYANA a ADIPATI z Indonesie, doutníčky GOLD SEAL PREMIUM a HŘEBÍČKOVÉ DOUTNÍČKY SPICE ISLAND a hřebíčkové cigarety z Indonésie od firmy DJARUM, ochucené doutníky DON CAMILO z Mexika, vynikající cigaretové tabáky pro balení cigaret NELSON a také tabákovou surovinu pro průmyslovou výrobu cigaret. Spolu s tabákem nabízíme také cigaretové dutinky „USA CIGARETTE“ a plničky dutinek „CLASIC“. Nabízíme také hrací karty a nově i širokou řadu humidorů, ořezávačů, doutníkových popelníků a dýmek. 

Od roku 2003 provádí distribuci výše uvedených výrobků na českém trhu firma MP TOBACCO s.r.o., zatímco firma UNIVERSAL se zabývá výhradně dovozem ze zahraničí. 

 

Our company Milan Pokorný – UNIVERSAL belongs to the traditional Czech importers and distributors of tobacco products. It was found already in 1991. In past we have introduced brands like cigarettes HB from company BAT or cigars Henri Wintermans – Holland to the Czech market. At present you can find top class premium long fillers TE AMO and SANTA CLARA from Mexico, cuban cigars, cigars RAMAYANA and ADIPATI from Indonesia, GOLD SEAL PREMIUM CIGARILLOS and SPICE ISLANDS KRETEK CIGARILLOS and KRETEK CIGARETTES from company DJARUM, excellent cigarette tobacco for R-Y-O NELSON as well as tobacco material for industrial cigarettes production in our assortment. Together with the tobacco we offer also cigarette filter tubes “USA CIGARETTES” and cigarette maker “CLASIC”. We are offering also playing cards and recently the wide assortment of humidors, cigar cutters, cigar ashtrays and pipes.

 

The distribution of above mentioned products in the Czech market is made by company MP TOBACCO s.r.o. from the year 2003 while company UNIVERSAL is importing the goods only.


Zákaznický účet

Nový zákazník Zapomněli jste své heslo?

Zasílání aktualit

Kontakty

tel: 261912646

e-mail: info@mptobacco.cz

Libušská 347/140

142 00 Praha 4 Libuš

Nejnovější

DÝMKA OSKAR 3

DÝMKA OSKAR 3

5 200,–
DÝMKA OSKAR 2

DÝMKA OSKAR 2

5 200,–
DÝMKA OSKAR 1

DÝMKA OSKAR 1

5 200,–

Pro zákazníky

Spustili jsme online obchod s doutníky. Nejsme ale pouze eshop, jsme dovozci do ĆR z Mexika a Indonesie. Rozumíme doutníkům a jsme vyhledávanými profesionály pro školení, přednášky a presentace z oblasti kouření, uchovávání a anatomie doutníků.

 

Více informací zde

Je to rituál

Kouření doutníků není jako u cigaret. Je to rituál. Je na to potřeba správné duševní a psychická pohoda. Správně si ho nahřát, zapálit, a užívat si. Umíte doutníky skladovat, správně seříznout, zapálit?

Zde Vám to ukážeme

O webu

Online je zde 71 lidí

Aktualizace: 14.11.19

Provozovatel

Doprovodný obrázek

IČO: 26722917

Partneři

Mezi naše největší partnery patří :

- BOSSNER

- VAUEN

- SANTA CLARA

- ALBERTO TURRENT

Internetový obchod s velkým výběrem doutníků, tabáků a všeho kolem
Uživatel nepřihlášen | Košík 0

 2007 © EUROPEMC       Media, propagace, SEO a webmarketing na systému SHOPMC | Partner Deníky ONLINE

 

TOPlist